تساوی منچستریونایتد و چلسی در هفته دوم
+ äæÔÊå ÔÏå ÏÑ 5 شهریور 92 ÓÇÚÊ 10:50 ق.ظ ÊæÓØ مهدی خدایاری |نظرات()

آخرین دیدار از هفته دوم لیگ برتر انگلیس
 با توقف منچستر یونایتد برابر چلسی به پایان رسید
ادامه خبر...منچستر‌یونایتد و چلسی آخرین دیدار از هفته دوم لیگ برتر انگلیس را در ورزشگاه اولدترافورد برگزار کردند که این دیدار در پایان 90 دقیقه گلی در بر نداشت.

چلسی در این دیدار داوید لوئیز را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و خوان ماتا و فرناندو تورس نیز از روی نیمکت ذخیره‌ها کار را شروع کردند. منچستری‌ها نیز در این دیدار چند غایب داشتند که خاویر هرناندز و نانی سرشناس‌ترین غایبان منچستر‌یونایتد در این دیدار بودند.

بازی در این دیدار روند آرامی را سپری کرد. اسکار در دقیقه بیست اولین خطر جدی این دیدار را به وجود آورد که ضربه این هافبک برزیلی از کنار دروازه به بیرون رفت . روبین فان پرسی دو دقیقه بعد شوت سنگینی به سمت دروازه چلسی زد که ضربه این بازیکن با فاصله کم به بیرون رفت. البته تصاویر تلویزیونی نشان داد توپ در این صحنه به پای برانیسلاو ایوانویچ برخورد کرد که از چشم داور دور ماند.

وین رونی در دقیقه 28 می‌توانست خود را به محبوب‌ترین بازیکن در اولدترافورد تبدیل کند که ضربه آرام او را پتر چک به خوبی مهار کرد.

بازی سپس روند آرامی به خود گرفت اما تیم کلورلی در دقیقه 38 یخ بازی را آب کرد و شوت سنگینی به سمت دروازه چلسی زد که با فاصله کم به بیرون رفت.

اسکار در دقیقه 43 با شوت فنی می‌توانست مهمان را در این دیدار پیش بیندازد که شوت او به مرکز دروازه رفت تا دخه‌آ مشکلی برای دریافت این توپ نداشته باشد. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم با حملات همه‌جانبه منچستریونایتد آغاز شد. جدی ترین صحنه مسابقه در دقیقه 55 رقم خورد که ول‌بک پاس طلایی وین رونی را با بی دقتی به بیرون زد تا همچنان عدد صفر در کنار اسم دو تیم در تابلوی ورزشگاه اولدترافورد قرار داشته باشد. سه دقیقه بعد ضربه شورله در موقعیت آفساید به دیرک دروازه اصابت کرد. بعد از این صحنه مورینیو فرناندو تورس را به جای دی‌بروین به میدان فرستاد.

وین رونی در دقیقه 77 با شوتی سنگین‌ خطرناک ظاهر شد اما ضربه او را پیتر چک به کرنر فرستاد. بازی سپس روند آرامی به خود گرفت تا اینکه منچستری ها می‌توانستد در دقیقه 87 گل ارزشمندی به ثمر برسانند که ضربه فان پرسی و اورا راهی غیر از چارچوب دروازه در پیش گرفت.
منبع:varzesh3.com

ÊÈáíÛÇÊ

ÊÈáíÛÇÊ

äÇã ÓÇíÊ äÇã ÓÇíÊ

áææí ÔјÊ

ÂÎÑíä ÎÈÑåÇ

» تساوی منچستریونایتد و چلسی در هفته دوم
» حمله به سوریه برای اثبات جدیت به ایران!
» آنچلوتی: لوپز عالی کار می‌کند
» در دیدار روحانی و سلطان قابوس در سعد آباد چه گذشت؟
» شکست میلان در گام نخست مقابل ورونا
» توصیه‌های رئیس مجلس به روحانی
» رد پیشنهاد اماراتی ها از سوی شجاعی / مسعود اصرار دارد در اروپا بازی کند
» معرفی گوشی Xperia Pro 
» هوا گرم می‌شود، گرد و خاک می‌آید
» آخرین وضعیت نقل و انتقالات لیگ برتر / بمب را سپاهان ترکاند
» خطرناکترین فرودگاه جهان که بسته شد
» جباری به سپاهان پیوست
» تیم ملی فوتسال ایران قهرمان شد
» احتمال سقوط طلا به زیر 1050
» سفر دو جوجه یک روزه در کابین خلبان!

ÌÓÊÌæ

ÂãÇÑ ÈÇÒÏíÏ

» ˜á ÈÇÒÏíÏ :
» ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
» ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
» ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
» ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
» ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
» ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
» ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
» ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :

áíä˜ ÈÇ˜Ó ÇÝÒÇíÔ ÈÇÒÏíÏ

(ÈåÊÑíä áíä˜ ÈǘÓ)


- خبرهای بروز

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات